EN

Dydaktyka

Autor zdjęcia: Abhi Sharma (CC BY 2.0 license)

Godziny konsultacji

Konsultacje KGSE. Semestr letni 2017/2018

Oferta seminaryjna

W ramach geografii i gospodarki przestrzennej rokrocznie prowadzimy seminarium licencjackie oraz magisterskie, na które serdecznie zapraszamy.

Sukcesy naszych studentów

Nasi seminarzyści regularnie zdobywają prestiżowe nagrody i wyróżnienia w ogólnopolskich i regionalnych konkursach na najlepsze prace dyplomowe.

  • W 2015 r. Kamila Domaszk otrzymała I nagrodę w konkursie Fundacji Rozwoju Lokalnego Parasol za pracę magisterską Uwarunkowania i kierunki rewitalizacji dworów i pałaców na terenach byłych państwowych gospodarstw rolnych w powiecie bytowskim.
  • W 2014 r. Anna Gdowska uzyskała I miejsce w kategorii gospodarka przestrzenna w konkursie Towarzystwa Urbanistów Polskich za pracę magisterską Modelowanie zalewania dolnego Sopotu w aspekcie zagospodarowania przestrzennego.
  • W 2011 r. Iwona Marzejon uzyskała wyróżnienie w V edycji Konkursu „Teraz Polska Promocja” Fundacji „Teraz Polska” za pracę magisterską Specyfika agroturystyki Polski na tle wybranych krajów Unii Europejskiej.
  • W 2003 r. Kamila Mędrzycka uzyskała wyróżnienie II stopnia w konkursie Towarzystwa Urbanistów Polskich za pracę magisterską za pracę magisterską Morfologiczny, społeczny i funkcjonalny wymiar przestrzeni miejskiej Wejherowa.

W poniższych plikach znajdują się informacje o pracach magisterskich (stan na 6 lipca 2016 r.), obronionych w KGSE:

Materiały dydaktyczne

مبل راحتی صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری وبلاگدهی گن لاغری بازی اندروید تبلیغات کلیکی آموزش زبان انگلیسی پاراگلایدر مارکت اندروید خرید بلیط هواپیما پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون